04077, а/с 11, Київ, Україна
+380 (66) 353-48-42
+380 (98) 749-89-59
Опис товару
Стільниковий полікарбонат Polygal-Стандарт — унікальний листовий полімер, що має високу міцність, малу вагу, чудову світлопроникність і чудову теплоізоляцію.
Стільниковий полікарбонат — ідеальний матеріал для зведення світлопрозорих навісів, скління зенітних ліхтарів у торгових павільйонах і виставкових центрах, покриття басейнів, літніх кафе, веранд і маркіз.
Зробити замовлення можна використовуючи форму на сайті або зателефонувавши по тілу. 066 353 4842
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полигаль Схід |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Щільність | 1.5 кг/м2 |
| Світлопропускання | 82 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опір теплопередачі | 0.303 (кв. м*оС/вт) |
| Гарантійний термін на УФ-захист | 15 років |
| Мінімальний радіус вигину для арок | 1.4 м |
| Світлопроникність бронза | 42 % |
| Температурний режим експлуатації | +40 -120 (С) |
| Довжина листа, мм | 6000 |
| Колір листа | безбарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 920 ₴/лист







