Ударостійкий полістирол (ПС) 3 мм
Ударостійкі (HIPS) листи полістиролу — не прозорий матеріал за міцними характеристиками, який трохи поступається монолітному полікарбонату и листовому поліестеру, але перевищують акриловий пластик (оргстекло) и твердий ПВХ.
Ударостійкий полістирол HIPS (High Impact Polystyrene) має збільшену ударну в'язкість, що викликано додаванням до складу матеріалу присадок з бутадієнового або інших особливих каучуків, які мають ударостійкість до 60-70 кДж/м2.
Сфера застосування полістиролу HIPS досить широка — різноманітна реклама, торгове та виставкове обладнання, вироби для холодильників та ін.
Головною перевагою листового полістиролу перед іншими листовими пластиками (полікарбонат, ПЕТ, ПВХ, САН, акрил) є набагато більше низька вартість.
Водночас сумарний набір споживчих характеристик, як-от фізико-механічні, оптичні, ймовірність механічного та термовакуумного оброблення, пожежобезпека відповідає запитам областей використання пластику.
Всі листи мають матову з одного боку та глянсову з іншого боку поверхні та захисну плівку з двох боків.
Розміри аркушів: 2050/3050 мм.
Мінімальний реалізований розмір аркуша становить 2000/1000 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сана |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип полістиролу | Ударостійкий |
| Щільність | 1.34 г/см3 |
| Показник плинності розплаву | 4 г/10 хв |
| Зусилля на розрив | 25 МПа |
| Відносне подовження | 45 % |
| Модуль Юнга | 1800 МПа |
| Водопоглинання за 30 діб | 3 % |
| Форма сировини, що поставляється | Гранули |
| Колір | Білий |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Теплофізичні властивості | |
| Температура плавлення | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.16 Вт/(м*К) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3050 мм |
| Ширина | 2050 мм |
| Висота | 3 мм |
- Ціна: від 4 643 ₴/лист


